Wrz 26

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE: Niedziela Chrystusa Króla Wszechświata.

Ogłoszenia Parafialne: XXXIV Niedziela  – / 22.11.2020 /.

1. Przeżywamy Uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata.

1. W dniu dzisiejszym za publiczne odmówienie „Aktu poświęcenia rodzaju ludzkiego Jezusowi Chrystusowi Królowi” możemy uzyskać odpust zupełny.

1. Różaniec za zmarłych wypominanych w miesiącu listopadzie:                                                     – w środę i piątek o godzinie 16.30                                                                                                        – w niedzielę o godzinie  9.30

1. W sobotę przypada 11. rocznica konsekracji biskupiej Pasterza naszej diecezji bpa Andrzeja Jeża. W modlitwie będziemy polecać naszego biskupa ordynariusza i jego posługę pasterską.

1. W przyszłą niedzielę – pierwszą adwentu – rozpoczęcie nowenny przed uroczystością Niepokalanego poczęcia Najświętszej Maryi Panny.  Po Mszy świętej  o  godzinie 10.00 –  konkurs na najpiękniejsze „ Lampiony roratnie” .

6. Składamy podziękowanie, za:

–  sprzątanie Kościoła i ofiarę „ Bóg zapłać”.

7. Solenizantów i jubilatów tygodnia otaczamy serdeczną pamięcią i modlitwą.

Permalink do tego artykułu: http://www.wola_rzedzinska_mb.diecezja.tarnow.pl/2020/09/26/ogloszenia-20-10-2019/